Informace pro veřejnost

Otevírací doba pro veřejnost:

Duben – červen, září, říjen
Pondělí – pátek 15:00 – 18:00
Sobota, neděle 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
Státní svátky otevřeno dle otevírací doby daného dne

Červenec, srpen
Pondělí – pátek 16:00 – 19:00
Sobota, neděle 9:00 – 12:00, 14:00 – 19:00
Státní svátky otevřeno dle otevírací doby daného dne

Listopad – březen
Pro veřejnost zavřeno

V případě nepříznivého počasí – mokrých vozovek, deště, vysokých letních teplot atp., jsou jízdy přerušeny a správce je oprávněn z technických důvodů hřiště uzavřít.

 

Vstupné pro veřejnost:

Cena vstupného : 40,– Kč* / dítě od 2 let (nelze platit kartou)

Hlavní prioritou našeho hřiště je bezpečnost dětí a návštěva probíhájící bez zbytečných úrazů. Přednost v používání našich dopravních prostředků mají vždy děti. Pakliže je dětí na hřišti hodně, prosíme dospělé, ať dětem káry a jiné prostředky neblokují.

V případě opakového porušování provozního řádu a nerespektování pokynů, výzev nebo i soustavného nedodržování dopravního značení na hřišti (dětí i dospělých), jsou oprávněni zaměstnanci takového zákazníka(y) z hřiště vykázat.
 

V ceně vstupného mohou děti využít veškerých služeb, které dopravní centrum nabízí. Doba vstupu je neomezená v rámci otevírací doby. V sobotu a neděli 40,– Kč/ půlden.

*Zaplacený vstup pro 1 dítě zahrnuje volnou vstupenku pro 1 dospělého - pouze jako doprovod pro malé dítě, který může využít dopravní prostředky DDC určené pro výuku svého dítěte. Každá další dospělá osoba, která bude chtít využít dopravní prostředky určené pro jeho váhovou kategorii si zakoupí platnou vstupenku u vstupu. Pokud nebude dospělý chtít využívat výše uvedené aktivity, je vstup pro dospělého ZDARMA.

Za příplatek je možné si zapůjčit tříkolku 10,– / 10 min. nebo čtyřkolku 20,– / 10 min. 

ctyrkolka_m trikolka_m trikolka_ctyrkolka_m


V ceně vstupného si děti mohou zapůjčit kola, šlapací káry, koloběžky, odrážedla i cyklistické helmy. Zároveň jsou jim k dispozici další doplňkové aktivity:

  • Trampolíny
  • Dětské lanové hřiště
  • Dětské pískoviště a vodní svět
  • Slack-line
  • Dětská horolezecká stěna

Parkování

Dětské dopravní hřiště má k dispozici parkování přímo naproti hlavního vstupu. Všichni návštěvníci mohou v případě potřeby po dobu návštěvy využít toto ohrazené parkoviště. Děkujeme za jeho používání. Vyhrazené parkoviště přímo u hřiště tak může zůstat volné pro naše zaměstnance.

parkoviste_cedule_m parkoviste_mapy_4_m parkoviste_mapy_2_m

 

 

Návštěvníci jsou povinni:

Dodržovat návštěvní a provozní řád
Dodržovat pokyny a výzvy zaměstnanců
Používat ochrannou přilbu